Usługi La redoute

Bezpieczeństwo

Płatności przez internet są w każdym momencie w100% bezpieczne!

Bezpieczeństwo transakcji

Serwer jest szyfrowany i wszystkie dane są kodowane(protokół SSL Netscape).

Możesz podać:
• numer karty,
• jej datę ważności,
• kryptogram.

Te informacje są weryfikowane przez różne serwery uwierzytelniające konieczne, aby uniknąć nadużyć i oszustw.

Odbiór zamówienia

W punkcie odbioru obsługa poprosi o przedstawienie dowodu tożsamości, jak również karty, która posłużyła do płacenia zamówienie. To jest dodatkowe zabezpieczenie.

Bezpieczeństwo danych

W celu zapewnienia bezpieczeństwa płatności La Redoute używa usług dostawców OGONE z certyfikatem PCI-DSS. Ta norma jest standardem bezpieczeństwa międzynarodowego, która ma na celu zapewnić poufność i integralność danych posiadaczy kart, jak również zapewnić ochronę danych kart i transakcji.

Podczas składania zamówienia opłaconego kartą bankową nasz system przyjmowania zamówień łączy się w czasie rzeczywistym z systemem OGONE, który zbiera dane i przeprowadza rożne weryfikacje, aby nie dochodziło do nadużyć i oszustw.
Dane są przechowywane na serwerach firmy OGONE i nie są nigdy przekazywane na serwery La Redoute. System OGONE żąda autoryzacji od banku i przekazuje nam numer transakcji, który umożliwia przeprowadzenie transakcji za autoryzowaną kwotę.

Aby obciążyć konto przy fakturowaniu lub odzyskać kwotę po zwrocie towaru,
system OGONE zachowuje dane bankowe powiązane z numerem autoryzacji przez czas konieczny do realizacji transakcji (płatność po wysyłce towaru) i przetworzeniu ewentualnych reklamacji (zwroty, spory).

172.26.71.207 42914.6808912037 16 PRODUCTION